KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16152056
nr 1615 2056
Ulla Fries
(f. 1946), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 19/35, daterad 1973, "Puya". Bildmått: 40x50 cm, yttermått inklusive ram: 53x73 cm
Ulla Fries, svensk bildkonstnär född i Uppsala 1946.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 22 april 2024
kl 18:19:29
1.000 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
22 apr